ana sayfa
yol haritamız
ara

Çocukevimize Tam gün gelen çocuklarımıza katkısız ürünlerle hazırlanan ve miktar sınırlaması bulunmayan Sabah Kahvaltısı, Kuşluk (MEYVE), Öğle Yemeği, İkindi Kahvaltısı sunulurken, Playgroup öğrencilerine ise geliş saatlerine göre yemekler verilmektedir.

DENİZ YILDIZI çocukevi çocukların günün büyük bir kısmını bizimle ve keyifle geçirebilecekleri, geleceğe kişilikleri şekillendirilerek güvenle hazırlandıkları yerdir. Geleceğin çağdaş gençlerini yetiştirirken çocuk eğitimi alanında deneyimli personelimizin etkisi çok önemlidir.

Çocukevimiz 07:00-1900 arası hizmet vermektedir. Doğum tarihlerine göre Büyük Grup, Orta Grup, Küçük Grup ve Playgroup sınıflarımız bulunmaktadır.

Eğitim çalışmalarımızın yanı sıra çocukevimizde; Özel günlerde veya Doğum günlerinde partiler düzenlenmekte, ayrıca eğitim yılı içinde bayramlarda, yılbaşı v.b. günlerde de sürpriz partiler hazırlanmaktadır.

DENİZ YILDIZI Çocukevi olarak çalışmalarımızda Okul-aile iletişiminin önemini düşünerek, hafta sonları anne-baba eğitim seminerleri düzenlemekteyiz. Herkese açık olan seminerlerimiz haricinde de, 0-6 yaş arası çocuk sahibi ebeveynlerin oluşturdukları grupları haftasonları çocukevimize kabul etmekteyiz.Gruplara özel programlar oluşturakmaktayız.

Deniz Yıldızı Çocukevi © 2007
Ana sayfa    |    Hakkımızda    |    Eğitim    |    Etkinliklerimiz    |    Günlük yaşam    |    İletişim

ASMADALI SOKAK NO:27 KOŞUYOLU KADIKÖY/İST   Tel: (0216) 339-4141   E-mail: bizeyazin@denizyildizi.com